Przemku, serdecznie dziękujemy za wspaniałą oprawę muzyczną na naszym weselu! 💙
Od samego początku mieliśmy znakomity kontakt z Przemkiem. Podczas rozmowy wstępnie ustaliliśmy repertuar na jakim zależało nam oraz naszym Gościom, a to kilka różnych gustów muzycznych. 🙂 na parkiecie każdy bez względu na wiek oraz preferencje muzyczne bawił się znakomicie, oświetlenie również było dopasowane do klimatu restauracji. Dźwięki saksofonu wspaniale uzupełniały klimat. To było magiczne! Przyjęcie było poprowadzone profesjonalnie, a jednocześnie w bardzo rodzinnej i ciepłej atmosferze.
Dziękujemy i życzymy Ci dalszych sukcesów. 💪