Aneta i Marcin

Chcielibyśmy podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Z panem Przemkiem od samego początku mieliśmy bardzo dobry kontakt, co zwiększyło nasz spokój w dniu uroczystości.

Czytaj dalej

Iwona i Jacek

Pan Przemek to człowiek orkiestra. Jest świetnym dj-em, saksofonistą, wokalistą i wodzirejem. Polecamy jego usługi w 100%, profesjonalizm i zaangażowanie w pracę na najwyższym poziomie,

Czytaj dalej

Sebastian

Pan Przemek Artysta przez duże A. Niesamowita gra. Idealnie dopasowane utwory do osoby a zarazem przyjęcia gdzie był częścią niespodzianki. Wspaniała współpraca z innymi usługodawcami.

Czytaj dalej

Olga Noszczyk

Pan Przemek umilił event otwarcia mojej Kliniki. Wciąż jestem pod wrażeniem jego umiejętności, otwarcia, zdolności muzycznych. Dzięki temu moje wydarzenie stało się bardziej luksusowe. Muzyka

Czytaj dalej

Marcin

Pan Przemek wykonał doskonałą robotę na przyjęciu z okazji 50 rocznicy ślubu moich teściów. Przygotował repertuar zgodny z naszym zamówieniem i wykonał go doskonale –

Czytaj dalej

Adrianna

Oprawa muzyczna przygotowana przez p. Przemka wprowadziła gości w wyjątkowy nastrój i dodała wydarzeniu klasy oraz elegancji. Repertuar był zróżnicowany, a p. Przemek potrafił idealnie

Czytaj dalej