Aneta i Marcin
Chcielibyśmy podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Z panem Przemkiem od samego początku mieliśmy bardzo dobry kontakt, co zwiększyło nasz spokój w dniu uroczystości.
Chcielibyśmy podziękować za wspaniałą oprawę muzyczną naszego wesela. Z panem Przemkiem od samego początku mieliśmy bardzo dobry kontakt, co zwiększyło nasz spokój w dniu uroczystości.
Pan Przemek to człowiek orkiestra. Jest świetnym dj-em, saksofonistą, wokalistą i wodzirejem. Polecamy jego usługi w 100%, profesjonalizm i zaangażowanie w pracę na najwyższym poziomie,
Pan Przemek Artysta przez duże A. Niesamowita gra. Idealnie dopasowane utwory do osoby a zarazem przyjęcia gdzie był częścią niespodzianki. Wspaniała współpraca z innymi usługodawcami.
Pan Przemek umilił event otwarcia mojej Kliniki. Wciąż jestem pod wrażeniem jego umiejętności, otwarcia, zdolności muzycznych. Dzięki temu moje wydarzenie stało się bardziej luksusowe. Muzyka
Pan Przemek wykonał doskonałą robotę na przyjęciu z okazji 50 rocznicy ślubu moich teściów. Przygotował repertuar zgodny z naszym zamówieniem i wykonał go doskonale –
Oprawa muzyczna przygotowana przez p. Przemka wprowadziła gości w wyjątkowy nastrój i dodała wydarzeniu klasy oraz elegancji. Repertuar był zróżnicowany, a p. Przemek potrafił idealnie
Napisz lub zadzwoń do mnie